Ślub i wesele zimą – inspiracje

winter

Zimowy ślub to przede wszystkim konieczność przygotowania dodatkowego, ciepłego okrycia. Pan Młody może przy tej okazji wykorzystać elegancji płaszcz. Dla Panny Młodej będzie to na pewno większy, dodatkowy wydatek. Należy pamiętać o kupieniu ciepłej etoli lub bolerka zakrywającego ramiona, dobranego kolorystycznie do sukni.
O ślubach planowanych na okres zimowy krąży opinia, że są one domeną indywidualistów. Zimowym ceremoniom sprzyja przesąd mówiący o tym, że małżeństwa są mocniejsze – szczególnie, gdy data przypada blisko okresu świąt Bożego Narodzenia.
Największym plusem uroczystości zimowej jest sceneria – przepiękny, wyjątkowy i inny od pozostałych efekt. Do tego dochodzi wyjątkowy klimat jeśli ślub odbywa się w okresie przedświątecznym – choinka, lampki, różne dodatki. Ponadto możemy być dumni z tego, że zaledwie kilka procent par decyduje się na zimowy ślub.

Inne plusy brania ślubu zimą

1. Duża dowolność terminu – możemy o wiele łatwiej zaplanować ślub, salę, oprawę muzyczną, fotografa i operatora kamery ponieważ więcej jest wolnych terminów jak latem.

2. To świetne wyjście dla narzeczonych, którzy nie chcą długo czekać na możliwość sfinalizowania swojego związku.

3. Wiele firm opuszcza swoje ceny i ma korzystne rabaty na usługi wykonywane zimą. Dotyczy do oprawy muzycznej, fotografa a także sali weselnej. Można liczyć się z rabatami rzędu od 20% do nawet 40%. Za zaoszczędzone pieniądze możemy wyjechać na miesiąc miodowy!

4. W okresie Bożonarodzeniowym Kościół jest już pięknie ustrojony choinką oraz wszelkimi świątecznymi dodatkami.

5. Do ślubu zamiast samochodem można przyjechać zaprzęgiem konnym.

6. Goście niezmęczeni upałem dłużej bawią się na parkiecie.

To tylko kilka przykładów. Jak widzimy, warto zastanowić się i przemyśleć wzięcie ślubu zimą. Jak pokonamy swój wewnętrzny strach o niskich temperaturach, które w zasadzie w Polsce zazwyczaj nie przekraczają -7, -10 stopni to może okazać się, że taka zimowa ceremonia zostanie na zawsze w pamięci nie tylko naszej ale również wszystkich zaproszonych gości.

winter-wedding

Wedding Promo 2017 | Intro Ślubne.

Nasze „Wedding Promo” z użyciem drona. Film Ślubny.

Portfolio – Fotografia

Poniżej przedstawiamy Wam zdjęcia, które wykonaliśmy w ostatnim sezonie (2016).

Wakacje za nami.

Wakacyjny okres za nami a przed nami Wrzesień pełnej pracy – wspaniałej pracy bo ze świetnymi ludźmi, którzy wkraczają na nową drogę życia.

Rozpoczynamy zapisy na terminy ślubne na 2017 oraz 2018 rok. Pierwsze terminy już są zajęte, tak więc jak wspominaliśmy nie raz – nie czekajcie na ostatnią chwilę.